BİLGİLERİNİ Mİ UNUTTUN?

İsminize özel steteskop sahibi olmak artık çok kolay!
ÜSTELİK LİTTMANN GÜVENCESİYLE 5 YIL GARANTİLİ

Akça Medikal ile güvenli alışverişe hoşgeldiniz, amacımız size en iyi şekilde hizmet vermektir. Ürünlerimiz garantili olup zengin çeşitlerle sizlere sunulmaktadır.

5 Yıl garanti

Ürünlerimiz Littmann güvencesiyle tam 5 yıl garantilidir.

en ucucz steteskop sattın al

En Ucuz Steteskop

İnternet üzerinden satılan tüm sitelere göre en ucuz fiyata littmann klasik 3 steteskoplarımızı sizlere ulaştırıyoruz.

steteskop çeşitleri

Aynı Gün Kargo

Sipariş verilmesinin ardından elimizde olmayan nedenler dışında(afetler,ani verilen resmi tatiller vs) en geç 24 saat içinde ürünümüzü kargolayıp sizlere kargo takip numarası ile haber veriyoruz. İsimli steteskoplarımızın isim yazdırma süresi ortalama 1 iş günüdür.

littmann klasik 3 steteskop littmann klasik 3 standart çift yönlü pediatrik ve yetişkin çan seçeneği ALÇA MEDİKAL İSME ÖZEL STETESKOP www.ismeozelsteteskop.com en uygun fiyat garantisi ile littman steteskopları 5 yıl littmann garantisi doktora en güzel hediye

Renk Seçeneği

Smoke,Rainbow,Standart renk çanlar ve +20 farklı renk steteskop çeşiti

stetoskop al

Ücretsiz kargo

Aldığınız ürünlerinize kargo ücreti ödemeden sahip olun

MEDİKAL HABERLER

TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLEYİN -

SIK SORULAN SORULAR

Anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığıyla kargonuz 2 gün içerisinde size ulaşıyor. Güvenli paketlememiz sayesinde kargonuzun başına yolda hiçbir şey gelmiyor. İçiniz rahat olsun, ürünlerimizi keyifle kullanabilmeniz için herşeyi önceden düşünüyoruz.

Lazer işlemi bilgisayar destekli bir işlemdir. Bu nedenle hata payı gerçekten çok azdır.

Lazer baskı çok zarif bir işlemdir. Baskı uygulamadan yapıldığı için ürünlere hiçbir zarar vermez. Ayrıca lazer baskının bir özelliği de zamana karşı dayanıklı olmasıdır. Lazer baskı zamana direnir ve kaybolmaz.

İsminizin hatalı yazılması durumunda, ürününüzü doğru şekilde baskılayarak size gönderiyoruz.

AKÇA

KURUMSAL

Sağlıklı olma ve sağlığın korunması en temel insan hakkıdır. Bu nedenle Akça Medikal (www.ismeozelsteteskop.com) tüm müşterilerine en yüksek kalitede eşit hizmet veren, güvenle alışveriş yapabilecekleri, doğru ürünlerle buluşup doğru seçimleri yapabilecekleri ve gereksinimleri doğrultusunda en doğru ürünlere ulaşabilecekleri e-ticaret platformu oluşturmayı hedeflemektedir.
 
Sağlık ve medikal sektöründe çözüm odaklı performans, güçlü ve güvene dayalı ikili ilişkiler, disiplinle güçlendirilmiş iş anlayışı, yeniliklere açık anlayış, var olanı koruyup ihtiyaç duyulduğunda ulaşma yetkinliği ve %100 müşteri memnuniyeti temel vizyonumuzdur.

"Müşteri Memnuniyeti" öncelikli hedefimizle birlikte, tüm birikim ve deneyimimizle sağlıklı çözümlere ulaşmak ve yüklendiğimiz görevleri başarıyla tamamlayarak medikal sektörde güçlü, kararlı ve her zaman güven duyulan öncü firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

YUKARI